Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'discussion thread 2020'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Premium Forum
    • Events
    • UFC Fight Club
    • Fights & Fighters
    • Encounters
    • Get Acquainted
    • Outside the UFC
  • Free Forum
    • Message Board Rules
    • Get Acquainted
    • Help
    • UFC
    • Outside the UFC
    • The Ultimate Fighter
    • MMA
    • Feedback
    • Announcements

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Location


Interests

Found 4 results

  1. Main Card (8:00p ET) - ESPN+ Corey Anderson vs. Jan Blachowicz (Main Event - Five Rounds in the UFC Light Heavyweight Division) Michel Pereira vs. Diego Sanchez (Co-Main Event - Three Rounds in the UFC Welterweight Division) Devin Clark vs. Dequan Townsend Montana De La Rosa vs. Mara Romero Borella Kazula Vargas vs. Brok Weaver Yancy Medeiros vs. Lando Vannata Preliminary Card (5:00p ET) - ESPN+ Tim Means vs. Daniel Rodriguez John Dodson vs. Nathaniel Wood Scott Holtzman vs. Jim Miller Rogerio Bontorin vs. Ray Borg Merab Dvalishvili vs. Casey Kenney Macy Chiasson vs. Nicco Montano Mark De La Rosa vs. Raulian Paiva
  2. Main Card (10:00p ET) - ESPN+ PPV Jon Jones vs. Dominick Reyes (Main Event - Five Rounds for the UFC Light Heavyweight Championship) Valentina Shevchenko vs. Katlyn Chookagian (Co-Main Event - Five Rounds for the UFC Flyweight Championship) Juan Adams vs. Justin Tafa Mirsad Bektic vs. Dan Ige Ilir Latifi vs. Derrick Lewis Preliminary Card (8:00p ET) - ESPN Antonio Arroyo vs. Trevin Giles Andrea Lee vs. Lauren Murphy Alex Morono vs. Kalinn Williams Mario Bautista vs. Miles Johns Early Preliminary Card (6:15p ET) - ESPN+ & UFC Fight Pass Journey Newson vs. Domingo Pilarte Andre Ewell vs. Jonathan Martinez Austin Lingo vs. Youssef Zalal
  3. Main Card (8:00p ET) - ESPN+ Curtis Blaydes vs. Junior Dos Santos (Main Event - Five Rounds in the UFC Heavyweight Division) Michael Chiesa vs. Rafael dos Anjos (Co-Main Event - Three Rounds in the UFC Welterweight Division) Arnold Allen vs. Nik Lentz Jordan Espinosa vs. Alex Perez Hannah Cifers vs. Angela Hill Jamahal Hill vs. Darko Stosic Preliminary Card (5:00p ET) - ESPN+ Justine Kish vs. Lucie Pudilova Bevon Lewis vs. Dequan Townsend Felipe Colares vs. Montel Jackson Lina Lansberg vs. Sara McMann Brett Johns vs. Tony Gravely Herbert Burns vs. Nate Landwehr
  4. Main Card (10:00p ET) - ESPN+ PPV Conor McGregor vs. Donald Cerrone (Main Event - Five Rounds in the UFC Welterweight Division) Holly Holm vs. Raquel Pennington (Co-Main Event - Three Rounds in the UFC Bantamweight Division) Maurice Greene vs. Aleksei Oleinik Diego Ferreira vs. Anthony Pettis Preliminary Card (8:00p ET) - ESPN Maycee Barber vs. Roxanne Modafferi Andre Fili vs. Sodiq Yusuff Askar Askarov vs. Tim Elliott Drew Dober vs. Nasrat Haqparast Early Preliminary Card (6:15p ET) - ESPN+ & UFC Fight Pass Aleksa Camur vs. Justin Ledet Brian Kelleher vs. Ode Osbourne J.J. Aldrich vs. Sabina Mazo
×