Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'Discussion Thread 2014'.



More search options

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Premium Forum
    • Events
    • UFC Fight Club
    • Fights & Fighters
    • Encounters
    • Get Acquainted
    • Outside the UFC
  • Free Forum
    • Message Board Rules
    • Get Acquainted
    • Help
    • UFC
    • Outside the UFC
    • The Ultimate Fighter
    • MMA
    • Feedback
    • Announcements

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Website URL


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Location


Interests

Found 38 results

  1. Saturday, December 20, 2014 - Jose Correa Arena, Barueri, Sao Paulo, Brazil Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions C.B. Dollaway vs. Lyoto Machida - Five Round Main Event Renan Barao vs. Mitch Gagnon Antonio Carlos Junior vs. Patrick Cummins Rashid Magomedov vs. Elias Silverio Mike Rhodes vs. Erick Silva Antonio dos Santos Jr. vs. Daniel Sarafian PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Marcos Rogerio de Lima vs. Igor Pokrajac Renato Carneiro vs. Tom Niinimaki Hacran Dias vs. Darren Elkins Leandro Issa vs. Yuta Sasaki PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Tim Means vs. Marcio Alexandre Jr. Jake Collier vs. Vitor Miranda
  2. Saturday, December 13, 2014 - U.S. Airways Center, Phoenix, Arizona, USA Fight Card MAIN CARD (FOX, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Junior Dos Santos vs. Stipe Miocic Nate Diaz vs. Rafael dos Anjos Alistair Overeem vs. Stefan Struve Gabriel Gonzaga vs. Matt Mitrione PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 5:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Willie Gates vs. John Moraga Claudia Gadelha vs. Joanna Jedrzejczyk Joe Riggs vs. Ben Saunders Drew Dober vs. Jamie Varner Derek Brunson vs. Ed Herman Bryan Barberena vs. Joe Ellenberger PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 3:30 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions David Michaud vs. Garett Whiteley Henry Cejudo vs. Dustin Kimura Anthony Birchak vs. Ian Entwistle
  3. Friday, December 12, 2014 - The Pearl at Palms Casino Resort, Las Vegas, Nevada, USA Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 9:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Carla Esparza vs. Rose Namajunas - Inagural UFC Women's Strawweight Championship Charles Oliveira vs. Jeremy Stephens Daron Cruickshank vs. K.J. Noons Yancy Medeiros vs. Joe Proctor Randa Markos vs. Jessica Penne PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Felice Herrig vs. Lisa Ellis Heather Jo Clark vs. Bec Rawlings Joanne Calderwood vs. Seo Hee Ham Angela Magana vs. Tecia Torres PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Alex Chambers vs. Aisling Daly Angela Hill vs. Emily Kagan
  4. Saturday, December 6, 2014 - Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, USA Fight Card MAIN CARD (Pay Per View, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Pay Per View Link | Start Time in All Regions Johny Hendricks vs. Robbie Lawler – UFC Welterweight Championship Anthony Pettis vs. Gilbert Melendez – UFC Lightweight Championship Travis Browne vs. Brendan Schaub Todd Duffee vs. Anthony Hamilton Tony Ferguson vs. Abel Trujillo PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Urijah Faber vs. Francisco Rivera Eddie Gordon vs. Josh Samman Corey Anderson vs. Justin Jones Ashlee Evans-Smith vs. Raquel Pennington PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Matt Hobar vs. Sergio Pettis Clay Collard vs. Alex White
  5. Saturday, November 8, 2014 - Ginasio Municipal Tancredo Neves, Uberlandia, Minas Gerais, Brazil Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:30 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Mauricio Rua vs. Ovince Saint Preux - Five Round Main Event Warlley Alves vs. Alan Jouban Leon Edwards vs. Claudio Silva Nina Ansaroff vs. Juliana Lima Jorge de Oliveira vs. Dhiego Lima PRELIMINARY CARD (FOX Sports 2, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Diego Rivas vs. Rodolfo Rubio Caio Magalhaes vs. Trevor Smith Charlie Brenneman vs. Leandro Silva Thomas Almeida vs. Tim Gorman Colby Covington vs. Wagner Silva
  6. Saturday, November 22, 2014 - Frank Erwin Center, Austin, Texas, USA Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackouts in Effect) | Start Time in All Regions Frankie Edgar vs. Cub Swanson - Five Round Main Event Edson Barboza vs. Bobby Green Chico Camus vs. Brad Pickett Oleksiy Oliynyk vs. Jared Rosholt Joseph Benavidez vs. Dustin Ortiz Isaac Vallie-Flagg vs. Matt Wiman PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Josh Copeland vs. Ruslan Magomedov Luke Barnatt vs. Roger Narvaez Nick Hein vs. James Vick Akbarh Arreola vs. Yves Edwards PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Kailin Curran vs. Paige VanZant Dooho Choi vs. Juan Puig
  7. Saturday, November 15, 2014 - Mexico City Arena, Mexico City, Mexico Fight Card MAIN CARD (Pay Per View, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Pay Per View Link | Start Time in All Regions Mark Hunt vs. Fabricio Werdum – UFC Interim Heavyweight Championship Jake Ellenberger vs. Kelvin Gastelum Dennis Bermudez vs. Ricardo Lamas Chris Heatherly vs. Augusto Montano Edgar Garcia vs. Hector Urbina PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Leonardo Morales vs. Yair Rodriguez – “TUF: Latin America” featherweight final Alejandro Perez vs. Jose Quinonez – “TUF: Latin America” bantamweight final Jessica Eye vs. Leslie Smith Gabriel Benitez vs. Humberto Brown PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Henry Briones vs. Guido Cannetti Marco Beltran vs. Marlon Vera
  8. Friday, November 7, 2014 - Allphones Arena, Sydney, New South Wales, Australia Fight Card MAIN CARD (UFC Fight Pass, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Luke Rockhold vs. Michael Bisping - Five Round Main Event Al Iaquinta vs. Ross Pearson Clint Hester vs. Robert Whittaker Walt Harris vs. Soa Palelei PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:30 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Jake Matthews vs. Vagner Rocha Guto Inocente vs. Anthony Perosh Sam Alvey vs. Dylan Andrews Louis Smolka vs. Richie Vaculik Chris Clements vs. Vik Grujic Daniel Kelly vs. Luke Zachrich Marcus Brimage vs. Jumabieke Tuerxun
  9. Saturday, October 25, 2014 - Maracanazinho Gymnasium, Rio de Janeiro, Brazil Fight Card MAIN CARD (Pay Per View, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Pay Per View Link | Start Time in All Regions Jose Aldo © vs. Chad Mendes – UFC Featherweight Championship Phil Davis vs. Glover Teixeira Fabio Maldonado vs. Hans Stringer Darren Elkins vs. Lucas Martins Beneil Dariush vs. Diego Ferreira PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions William Macario vs. Neil Magny Yan Cabral vs. Naoyuki Kotani Scott Jorgensen vs. Wilson Reis Felipe Arantes vs. Andre Fili PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Gilbert Burns vs. Christos Giagos Fabricio Camoes vs. Tony Martin
  10. Saturday, October 4, 2014 - Ericsson Globe, Stockholm, Sweden Fight Card MAIN CARD (UFC Fight Pass, 3:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Gunnar Nelson vs. Rick Story Akira Corassani vs. Max Holloway Jan Blachowicz vs. Ilir Latifi Niklas Backstrom vs. Mike Wilkinson PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 12:10 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Scott Askham vs. Magnus Cedenblad Nico Musoke vs. Alexander Yakovlev Charles Rosa vs. Dennis Siver Cathal Pendred vs. Gasan Umalatov Krzysztof Jotko vs. Tor Troeng Marcin Bandel vs. Mairbek Taisumov Ernest Chavez vs. Zubaira Tukhugov
  11. Saturday, October 4, 2014 - Halifax Metro Centre, Halifax, Nova Scotia, Canada Fight Card MAIN CARD (FX, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Rory MacDonald vs. Tarec Saffiedine Raphael Assuncao vs. Bryan Caraway Yosdenis Cedeno vs. Chad Laprise Bruno Santos vs. Elias Theodorou Jingliang Li vs. Nordine Taleb Roman Salazar vs. Mitch Gagnon PRELIMINARY CARD (FOX Sports 2, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Daron Cruickshank vs. Anthony Njokuani Olivier Aubin-Mercier vs. Jake Lindsey Paul Felder vs. Jason Saggo Patrick Holohan vs. Chris Kelades PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Matt Dwyer vs. Albert Tumenov Pedro Munhoz vs. Jerrod Sanders
  12. Saturday, September 27, 2014 - MGM Garden Arena, Las Vegas, USA Fight Card MAIN CARD (Pay Per View, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Pay Per View Link | Start Time in All Regions Demetrious Johnson vs. Chris Cariaso – UFC Flyweight Championship Eddie Alvarez vs. Donald Cerrone Conor McGregor vs. Dustin Poirier Tim Kennedy vs. Yoel Romero Amanda Nunes vs. Cat Zingano PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Dominick Cruz vs. Takeya Mizugaki James Krause vs. Jorge Masvidal Patrick Cote vs. Stephen Thompson Brian Ebersole vs. John Howard PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Kevin Lee vs. Jon Tuck Manny Gamburyan vs. Cody Gibson
  13. Saturday, September 20, 2014 - Saitama Super Arena, Saitama, Japan (Not the official poster, but I couldn't find an english version of the real poster) Fight Card MAIN CARD (UFC Fight Pass, 3:00 a.m. ET) UFC.TV Fight Pass Link | Start Time in All Regions Mark Hunt vs. Roy Nelson - Five Round Main Event Takanori Gomi vs. Myles Jury Yoshihiro Akiyama vs. Amir Sadollah Rin Nakai vs. Miesha Tate Alex Caceres vs. Masanori Kanehara Kyoji Horiguchi vs. Jon Delos Reyes PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 12:30 a.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Kiichi Kunimoto vs. Richard Walsh Katsunori Kikuno vs. Sam Sicilia Hyun Gyu Lim vs. Takenori Sato Kyung Ho Kang vs. Michinori Tanaka Johnny Case vs. Kazuki Tokudome Maximo Blanco vs. Daniel Hooker
  14. Saturday, September 13, 2014 - Nilson Nelson Gymnasium, Brasilia, Brazil Fight Card MAIN CARD (UFC Fight Pass, 8:00 p.m. ET) UFC.TV Fight Pass Link | Start Time in All Regions Andrei Arlovski vs. Antonio Silva - Five Round Main Event Piotr Hallmann vs. Gleison Tibau Efrain Escudero vs. Leonardo Santos Wendell Oliveira Marques vs. Santiago Ponzinibbio Iuri Alcantara vs. Russell Doane Jessica Andrade vs. Larissa Moreira Pacheco PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 5:45 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Dashon Johnson vs. Godofredo Pepey Igor Araujo vs. George Sullivan Leandro Silva vs. Francisco Trinaldo Sean Spencer vs. Paulo Thiago Johnny Bedford vs. Rani Yahya
  15. Friday, September 5, 2014 - Foxwoods Resort Casino, Ledyard, Connecticut, USA Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Gegard Mousasi vs. Ronaldo Souza - Five Round Main Event Alistair Overeem vs. Ben Rothwell Derrick Lewis vs. Matt Mitrione Michael Chiesa vs. Joe Lauzon PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions John Moraga vs. Justin Scoggins Rodrigo Damm vs. Al Iaquinta Chris Camozzi vs. Rafael Natal Chris Beal vs. Dustin Kimura Chas Skelly vs. Sean Soriano
  16. Saturday, August 30, 2014 - Sleep Train Arena, Sacramento, California, USA Fight Card MAIN CARD (Pay Per View, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Pay Per View Link | Start Time in All Regions T.J. Dillashaw vs. Joe Soto – UFC Bantamweight Championship Danny Castillo vs. Tony Ferguson Shayna Baszler vs. Bethe Correia Carlos Diego Ferreira vs. Ramsey Nijem Damon Jackson vs. Yancy Medeiros PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Derek Brunson vs. Lorenz Larkin Anthony Hamilton vs. Ruan Potts Cain Carrizosa vs. Chris Wade
  17. Saturday, August 23, 2014 - BOK Center, Tulsa, Oklahoma, USA Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Rafael dos Anjos vs. Benson Henderson - Five Round Main Event Jordan Mein vs. Mike Pyle Francis Carmont vs. Thales Leites Mirsad Bektic vs. Max Holloway Valmir Lazaro vs. James Vick Tom Niinimaki vs. Chas Skelly PRELIMINARY CARD (FOX Sports 2, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions Alex Garcia vs. Neil Magny Joby Sanchez vs. Wilson Reis Beneil Dariush vs. Tony Martin Matt Hobar vs. Aaron Phillips PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:30 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Chris Heatherly vs. Ben Saunders
  18. Saturday, August 23, 2014 - CotaiArena, Macau, China Fight Card MAIN CARD (UFC Fight Pass, 9:00 a.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Michael Bisping vs. Cung Le - Five Round Main Event Dong Hyun Kim vs. Tyron Woodley Zhang Lipeng vs. Brendan O’Reilly Ning Guangyou vs. Jianping Yang – The Ultimate Fighter: China Featherweight Tournament Final PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:30 a.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions Danny Mitchell vs. Wang Sai Alberto Mina vs. Sheldon Westcott Roland Delorme vs. Yuta Sasaki Wang Anying vs. Colby Covington Milana Dudieva vs. Elizabeth Phillips Royston Wee vs. Yao Zhikui
  19. Saturday, August 16, 2014 - Cross Insurance Center, Bangor, Maine, USA Fight Card MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Ryan Bader vs. Ovince Saint Preux Gray Maynard vs. Ross Pearson Tim Boetsch vs. Brad Tavares Seth Baczynski vs. Alan Jouban Shawn Jordan vs. Jack May Robbie Peralta vs. Thiago Tavares PRELIMINARY CARD (FOX Sports 2, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Jussier Formiga vs. Zach Makovsky Sara McMann vs. Lauren Murphy Sam Alvey vs. Tom Watson Frankie Saenz vs. Nolan Ticman
  20. Saturday, July 26, 2014 - SAP Center, San Jose, California, USA Fight Card MAIN CARD (FOX, 8:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Matt Brown vs. Robbie Lawler (Main Event - Five Rounds) Anthony Johnson vs. Antonio Rogerio Nogueira Dennis Bermudez vs. Clay Guida Bobby Green vs. Josh Thomson PRELIMINARY CARD (FOX, 6:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Daron Cruickshank vs. Jorge Masvidal Patrick Cummins vs. Kyle Kingsbury Tim Means vs. Hernani Perpetuo Mike De La Torre vs. Brian Ortega PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 4:15 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Akbarh Arreola vs. Tiago dos Santos Noad Lahat vs. Steven Siler Gilbert Burns vs. Andreas Stahl Juliana Carneiro Lima vs. Joanna Jedrzejczyk
  21. Saturday, July 19, 2014 - The O2, Dublin, Ireland FIGHT CARD MAIN CARD (UFC Fight Pass, 3:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Conor McGregor vs. Diego Brandao (Main Event - Five Rounds) Zak Cummings vs. Gunnar Nelson Ian McCall vs. Brad Pickett Naoyuki Kotani vs. Norman Parke PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 12:30 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Chris Dempsey vs. Ilir Latifi Phil Harris vs. Neil Seery Mike King vs. Cathal Pendred Trevor Smith vs. Tor Troeng Cody Donovan vs. Nikita Krylov Patrick Holohan vs. Josh Sampo Fan Events For Attendees http://forums.ufcfightclub.com/discussion/160471/ufc-fight-week-dublin-fan-events Poll Question Who wins the main event?
  22. Wednesday, July 16, 2014 - Revel Casino Hotel, Atlantic City, New Jersey, USA FIGHT CARD MAIN CARD (FOX Sports 1, 9:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Donald Cerrone vs. Jim Miller (Main Event - Five Rounds) Edson Barboza vs. Evan Dunham Leonardo Mafra vs. Rick Story Joe Proctor vs. Justin Salas John Lineker vs. Alptekin Ozkilic Lucas Martins vs. Alex White PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 7:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Pat Healy vs. Gleison Tibau Jessamyn Duke vs. Leslie Smith Aljamain Sterling vs. Hugo Viana Yosdenis Cedeno vs. Jerrod Sanders PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 6:30 p.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Claudia Gadelha vs. Tina Lahdemaki Poll Question Who wins the main event?
  23. Saturday, July 5, 2014 - Mandalay Bay Event Center, Las Vegas, Nevada, USA FIGHT CARD MAIN CARD (Pay Per View, 10:00 p.m. ET) UFC.TV Pay Per View Link | Start Time in All Regions | How to Watch Chris Weidman vs. Lyoto Machida (UFC Middleweight Championship) Ronda Rousey vs. Alexis Davis (UFC Women's Bantamweight Championship) Matt Mitrione vs. Stefan Struve Uriah Hall vs. Thiago “Marreta” Santos Marcus Brimage vs. Russell Doane PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Alex Caceres vs. Urijah Faber Ildemar Alcantara vs. Kenny Robertson Chris Camozzi vs. Bruno Santos Rob Font vs. George Roop PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:00 p.m. ET) Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Kevin Casey vs. William “Bubba” Bush Guilherme Vasconcelos vs. Luke Zachrich Poll Question Who leaves Las Vegas as the UFC Middleweight Champion?
  24. Saturday, June 28, 2014 - AT&T Center, San Antonio, Texas, USA FIGHT CARD MAIN CARD (FOX Sports 1, 10:00 p.m. ET) UFC Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Cub Swanson vs. Jeremy Stephens (Main Event) Kelvin Gastelum vs. Nicholas Musoke Andrew Craig vs. Cezar Ferreira Hacran Dias vs. Ricardo Lamas Clint Hester vs. Antonio Braga Neto Joe Ellenberger vs. James Moontasri PRELIMINARY CARD (FOX Sports 1, 8:00 p.m. ET) Fight Pass Link (Blackout in Effect) | Start Time in All Regions | How to Watch Carlos Diego Ferreira vs. Colton Smith Johnny Bedford vs. Cody Gibson Andy Enz vs. Marcelo Guimaraes Ray Borg vs. Shane Howell PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 7:30 p.m. ET) Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Anthony Hamilton vs. Oleksiy Oliynyk Poll Question Who Wins the Main Event?
  25. Saturday, June 28, 2014 - Vector Arena, Auckland, New Zealand FIGHT CARD MAIN CARD (UFC Fight Pass, 5:00 a.m. ET) UFC Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Nate Marquardt vs. James Te Huna (Main Event) Soa Palelei vs. Jared Rosholt Hatsu Hioki vs. Charles Oliveira Robert Whittaker vs. Mike Rhodes PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass, 2:30 a.m. ET) Fight Pass Link | Start Time in All Regions | How to Watch Dashon Johnson vs. Jake Matthews Roldan Sangcha-an vs. Richie Vaculik Vik Grujic vs. Chris Indich Claudio Henrique da Silva vs. Neil Magny Ian Entwistle vs. Daniel Hooker Sean O’Connell vs. Gian Villante Poll Question Who wins the main event?
×
×
  • Create New...